Ідеальне місце для відновлення сил: на Бакоті відбувся перший реабілітаційний табір для військових

Військові та ветерани на Бакоті досліджували природу краю, травень-2024. Андрій Захарко

На Бакоті, що на Хмельниччині, завершився перший у цьому році реабілітаційний табір для військових та ветеранів. У "Бакототерапії" взяли участь 20 військовослужбовців. Протягом 5 днів з ними займались митці, психологи та реабілітологи.

Про це Суспільному розповів директор "Туристично-інформаційного центру" Староушицької громади Андрій Захарко.

"Ми отримали велику кількість репостів під час анонсу програми в соціальних мережах — близько 2 тисяч репостів події. Це довело нам необхідність таких проектів та зацікавленість людей в них. Наразі ми призупинили збір заявок, адже маємо вже 200. З них контактуватимемо з учасниками про наступні табори".
Андрій Захарко

Табір тривав 5 днів на Бакоті. Програма включала в себе прогулянки та екскурсії по лісах Подільських Товтр та схилах Дністровського каньйону.

"Учасники культурно та гастрономічно досліджували наш край. З військовими та ветеранами проводили арт-терапевтичні заходи, тілесні практики. Вони плавали в Дністрі на сапах та байдарках".

Андрій Захарко запевнив, цього року планується провести чотири реабілітаційні табори для військових, по 20 учасників кожен.

Андрій Захарко
"Після цього табору ми точно впевнились, що реабілітація військових та ветеранів — це один з найважливіших та найпотрібніших напрямків роботи нашої команди та організації в найближчому майбутньому. Ми будемо робити практику проведення таких таборів сталою, адже Бакота — це ідеальне місце для відновлення сил, реабілітації та перезагрузки".

Наступний табір для військових розпочнеться 27 травня.

Андрій Захарко

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.