Улітку у дитячих садках розпочнеться оздоровча кампанія: як вони працюватимуть у Хмельницькому

З 1 червня до кінця серпня у закладах дошкільної освіти Хмельницького розпочнеться літня оздоровча кампанія: у дітей зміниться звичний режим дня. У червні працюватимуть усі дитячі садки, у липні — 16 чергових, у серпні — 14.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла виконуюча обов’язки директора департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Ольга Кшановська.

"Діти менше займатимуть в приміщенні закладу освіти. Більше часу проводитимуть за його межами під час рухової активності на свіжому повітрі, якщо будуть сприятливі погодні умови. Крім того, зміниться раціон, оскільки з'являться сезонні фрукти й овочі", — пояснила Ольга Кшановська.

За її словами, у Хмельницькому працює 55 дитячих садків: "Точно важко спрогнозувати, скільки дітей в обласному центрі буде відвідувати заклади дошкільної освіти у літній період. Орієнтовно очікуємо, що це буде 3-4 тисячі".

Виконуюча обов’язки директора департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради розповіла, у сільській місцевості Хмельницької громади дитячі садки працюватимуть в червні, в інші літні місяці немає попиту для їхньої роботи.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.