У Славуті відкрили Алею Пам'яті на честь загиблих на війні земляків

На відкритті Алеї пам'яті "Наші герої" у Славуті. Фото: Славутський міськвиконком

У Славуті відкрили Алею пам'яті “Наші Герої” на честь загиблих та померлих земляків, які захищали незалежність і територіальну цілісність України та віддали своє життя у російсько-українській війні протягом 2014-2024 років.

Про це Суспільне Хмельницький розповів Славутський міський голова Василь Сидор.

На металевих конструкціях Алеї Пам'яті, каже Василь Сидор, розміщені світлини 65 полеглих захисників, життя яких було пов’язане зі Славутською громадою.

Алея пам'яті має стати ще одним місцем вшанування Героїв-земляків, полеглих у російсько-українській війні. Фото: Славутський міськвиконком

"Місце розміщення фотоекспозиції було обрано більшістю рідних загиблих захисників. Гадаю, це місце стане символічним і нагадуватиме всім нам про подвиг наших Героїв. Про те, якою ціною дається нам свобода. Про те, яку ціну платять воїни за наші мирні ранки та спокійні ночі”, — каже міський голова Славути.

Портрети загиблих у війні захисників нагадуватимуть, якою ціною дається нам свобода. Фото: Славутський міськвиконком

У день відкриття Алеї Пам'яті, додає Сидор, поруч з фотоекспозицією також започаткували й висадку алеї кущів калини, яка стане ще одним символом пам'яті полеглих захисників. Невдовзі саджанці, каже міський голова, висаджуватимуть працівники комунального підприємства разом із родинами загиблих.

Біля фотоекспозиції висадять ще калинову алею, яку уже започаткували. Фото: Славутський міськвиконком

Зі слів Василя Сидора, Алея Пам'яті у Славуті стане ще одним місцем вшанування Героїв, загиблих під час російсько-української війни. Раніше, у 2016 році, в місті на честь полеглих у війні земляків було встановлено Стелу пам’яті.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.