У селі Міцівці, що на Хмельниччині, відкрили Алею Пам'яті

Алею Пам’яті зі світлинами полеглих воїнів, яку відкрили у селі Міцівці, що на Хмельниччині, грудень 2023. Фото: Новодунаєвецька селищна рада

У селі Міцівці, що на Хмельниччині, відкрили Алею Пам’яті зі світлинами полеглих воїнів місцевих жителів, які поклали свої життя за Україну.

Про це повідомили у Новодунаєвецькій селищній громаді.

На Алеї увічненні імена трьох воїнів: Олега Коваля, Романа Поліщука, Дениса Скибіцького.

Старший солдат Олег Коваль загинув 31 грудня 2022 року в районі населеного пункту Прелесне Донецької області. Народився воїн 18 грудня 1982 року.

24 січня під час артилерійського обстрілу у районі населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області, загинув Роман Поліщук. Чоловік проживав у селі Міцівці. Роман був 1981 року народження.

Звільняючи Запоріжжя від окупантів, поблизу населеного пункту Левадне, загинув 26-річний житель села Міцівці Денис Скибіцький.

"Алея Пам'яті — це місце про вічне життя, життя тих, хто поповнив небесне військо та увійшли в історію як Герої, Захисники, Воїни… Бережімо світлу пам'ять про них! Ніколи не забудемо кожного і кожну, хто бореться за Україну та хто віддав за неї своє життя. Живі, поки пам'ятаємо! Їхній подвиг житиме вічно", — йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram.