Дівчину, врятовану з-під завалів після обстрілу Хмельниччини 22 березня, виписали з лікарні

21-річну дівчину, яку врятували з-під завалів після російської атаки Хмельниччини 22 березня 2024 року, виписали з лікарні. Вона проходитиме амбулаторне лікування.

Про це Суспільне Хмельницький розповів керівник Хмельницької міської лікарні Валерій Гарбузюк.

"Дівчина в задовільному стані. Ми її виписали з Хмельницької міської лікарні. Наразі потрібно очікувати й спостерігати, чи буде у неї наростати неврологічна симптоматика, тобто чи німітимуть частини тіла, чи ні. За пацієнткою будуть наглядати за місцем її прописки, вона буде проходити лікування амбулаторно", — пояснив Валерій Гарбузюк.

Що відомо про обстріл Хмельниччини 22 березня 2024 року

  • Під час повітряної тривоги, що тривала 22 березня з 01:01 до 07:00, жителі Хмельниччини могли чути звуки вибухів.
  • Унаслідок російського обстрілу у Хмельницькій громаді двоє людей загинули, щонайменше восьмеро — пораненні. Крім того, пошкоджені житлові будинки та об'єкт критичної інфраструктури.
  • Троє поранених унаслідок обстрілу Хмельниччини звернулися за медичною допомогою у лікарню.
  • У Хмельницькому пошкоджена амбулаторія сімейної медицини. Там вибиті майже всі вікна та двері, зруйнована стеля. На момент обстрілу у приміщенні людей не було.
  • У Шепетівській громаді пошкоджено обʼєкти критичної інфраструктури. Ремонтні бригади працюють над відновленням електрики та водопостачання. Школи й садочки переведено на дистанційне навчання.
  • На Хмельниччині розпочато кримінальне провадження за фактом російського обстрілу 22 березня 2024 року.
  • Загальний стан 21-річної дівчини, яку врятували з-під завалів, покращився. Вона перебуває у реанімації Хмельницької міської лікарні.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.