На Хмельниччині стартував продаж нової поштової марки "Українські колядки в Києво-Печерській лаврі"

Різдвяна поштова марка від "Укрпошти", грудень 2023. Фото: Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 22 грудня, на Хмельниччині стартував продаж останньої в цьому році нової поштової марки "Українські колядки в Києво-Печерській лаврі".

Про це кореспондентам Суспільного розповіла начальниця відділу поштових послуг "Укрпошти" Хмельницького регіону Наталія Усатюк.

За її словами, на центральній марці зображено колядників у святковому українському народному вбранні. По обидва боки іконостаса – засновники Києво-Печерської лаври – Преподобні Антоній і Феодосій Печерські.

Примірники нової поштової марки "Українські колядки в Києво-Печерській лаврі", грудень 2023. Фото: Суспільне Хмельницький

На двох інших марках змальовано будівлю Успенського собору. Тираж блоку 140 тисяч примірників. Придбати новий поштовий випуск, за словами Наталії Усатюк, можна у всіх відділеннях "Укрпошти" в області.

"На блокові є три марки. Дві марки з номіналом "Х", одна – "F". Ще на відділеннях зв’язку є листівки та є конверт першого дня. Це новорічна марка, напередодні Різдва. Ми ж святкуємо цього року Різдво 25 числа і "Укрпошта" випустила такий блок. Є онлайн замовлення. Можна придбати й цілий комплект: КПД, листівку і блок. Коштує це все 128 гривень. Або окремим номіналами все придбати", — розповіла начальниця відділу поштових послуг АТ "Укрпошта" Хмельницького регіону Наталія Усатюк.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.