Військові РФ минулої доби 20 разів безрезультатно штурмували позиції Сил оборони півдня

На Придніпровському напрямку минулої доби російські військові 20 разів безрезультатно штурмували позиції Сил оборони півдня.

Про це у марафоні "Єдині новини" повідомив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук.

Як розповів Плетенчук, російська армія атакувала з різного виду озброєння українських бійців в районів Кринок на Херсонщини та на Оріхівському напрямку.

"Окупанти активізувалися у своїй штурмовій діяльності. У нашій зоні відповідальності було 20 штурмів. Проте якихось результатів російські військові не досягли", — каже начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня.

Також він поінформував, що минулої доби втрати російської армії ворога були більшими, ніж зазвичай. Зокрема відомо про 101 загиблого військового РФ.

Раніше в коментарі Суспільному на повідомлення у соцмережах про те, що Сили оборони вийшли з Кринок, Дмитро Плетенчук заявив, що станом на 23 травня українські морські піхотинці продовжують виконувати завдання за призначенням у Кринках на лівобережжі Херсонської області та мають успіх.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.