Загинули на Донеччині: у Херсоні попрощались із військовими Анатолієм Голодним і Олександром Онищенком

Ексклюзивно

У Херсоні попрощались із двома загиблими військовослужбовцями — солдатом Анатолієм Голодним і молодшим сержантом Олександром Онищенком. Обидва воїни загинули на Донеччині.

Анатолій Голодний загинув внаслідок вибухової травми 12 травня 2024 року біля села Терни на Донецькому напрямку. Йому було 44 роки. У чоловіка залишились дружина та двоє дітей.

Суспільне Херсон

"Це був мій кум. Дуже хороша людина, позитивна. Всіх любив, всім допомагав. Ми були друзями, а потім стали кумами. Він працював заправником на заправці багато років. Пішов на війну за власним бажанням — добровольцем. Сам хотів перемоги, хотів внести свій вклад. І, на жаль, загинув у цій великій війні", — розповіла родичка Анатолія Ольга.

Суспільне Херсон

Молодшому сержанту Олександру Онищенку був 21 рік. Військовослужбовець загинув 8 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Олександр закінчив училище за фахом зварювальника. Після того, як відслужив строкову службу, підписав контракт. З дитинства захоплювався риболовлею, розказала його бабуся Ольга.

"Він у нас був дуже добрий, ніколи нікого не образив, завжди допомагав. І все казав, що війна іде, стільки руйнувань. Мені говорив, щоб не хвилювалась: "Приїдемо та все відбудуємо. Я все допоможу. Ви тільки з дідусем живіть”. Ми з дідусем живемо, а Саші немає", — сказала жінка.

Суспільне Херсон

Раніше у Херсонському районі попрощались із молодшим сержантом Романом Романюком. Він загинув 11 травня на Дніпропетровщині під час виконання бойового завдання.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.