У Херсонській громаді розробляють план розвитку та програму відновлення до 2027 року — МВА

У Херсонській міській територіальній громаді розробляють план просторового розвитку та програму комплексного відновлення території громади на період до 2027 року.

Про це у Telegram повідомив очільник МВА Роман Мрочко.

За словами Мрочка, останній генеральний план Херсона датований 2003 роком. У 2021 році були спроби внести у нього зміни, проте наразі досі не визначені межі Херсонської міської територіальної громади, яку створили майже чотири роки тому.

Проєкт плану просторового розвитку території Херсонської міської територіальної громади розроблятимуть разом з японським агентством міжнародного співробітництва JICA. Це урядова організація з надання технічної, грантової (безоплатної) допомоги, виділення пільгових позик урядам іноземних країн.

Мрочко додав, що у рамках підготовки до розробки проєкту херсонцям потрібно буде оформити всі документи, упорядкувати земельні відносини, провести реєстрацію об’єктів нерухомості тощо.

Наразі збирають пропозиції щодо майбутнього проєкту. Долучитися до розробки програми охочі можуть за посиланням.

Раніше очільник ОВА Прокудін повідомив, що Херсонщина отримала 168 мільйонів гривень державної субвенції на облаштування сховищ у школах.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.