Мобілізовані з Олешківської громади на Херсонщині можуть отримати матеріальну допомогу: що для цього потрібно

Жителі Олешківської громади Херсонської області, яких мобілізували до Збройних Сил України з 10 травня 2024 року, можуть отримати одноразову матеріальну допомогу.

Про це на сторінці у Facebook інформує Олешківська територіальна громада.

Таке рішення прийняла міська військова адміністрація, щоб надати додаткову соціальну підтримку військовослужбовцям. Кожен з мобілізованих, які під час воєнного стану проживали або були зареєстровані в Олешківській громаді отримають по 10000 гривень, йдеться в дописі.

Також в МВА оприлюднили список документів, які необхідні мобілізованим, щоб отримати цю допомогу.

Перелік необхідних документів:

  • заява на ім’я начальника Олешківської міської військової адміністрації (в довільній формі);
  • згода на обробку та використання персональних даних;
  • копія документа, що посвідчує особу громадянина України (1-2 сторінки (3-6 сторінки за наявності відміток), сторінка із відміткою про зареєстроване місце проживання) або копія ID-картки (обидві сторони) та документ, який підтверджує зареєстроване місце проживання);
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • копія документа, що свідчить про статус мобілізованої особи — довідка з ТЦК та СП про те, що громадянин є дійсно мобілізованим, копія військового квитка з відміткою про мобілізацію або інший підтверджувальний документ про мобілізацію до лав ЗСУ.
  • довідка особового карткового рахунку, відкритого в банківській установі.

Документи можна надати особисто або надіслати поштою до Олешківської міської військової адміністрації. З'ясувати додаткові питання можна в управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Олешківської міської ради:

Електронна пошта: uszn_oleshky_otg@ukr.net

Телефон: +380937793899

Раніше керівник ОВА Олександр Прокудін повідомив, що за урядовою програмою "єВідновлення" жителям Херсонщини нарахували компенсації на суму понад мільярд гривень.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.