"Вони проводять потужні ротації. Це значить, що в них не все добре". Гуменюк про ситуацію на Херсонському напрямку

Російська армія проводить потужні ротації на Херсонському напрямку і намагається штурмувати зайняті українськими військовими позиції на лівобережжі.

Заявила 14 квітня в марафоні "Єдині новини" керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

"Ми бачимо, що вони проводять потужні ротації. Це означає, що в них не все дуже гарно і спокійно в їхньому війську. І це ми знаємо через те, що результати нашої протидії їх штурмовим діям призводять до великих втрат у них в підрозділах. І ми зараз спостерігаємо, що активність вони акцентовано перенесли ближче до сходу. Характерним є те, що бронетехніку вони поки що не застосовують. Вони намагаються діяти в пішому порядку, використовують легкомоторні транспортні засоби, баги, мотоцикли. А в цьому сенсі означає, що техніка до чогось готується", — сказала Гуменюк.

За її словами, не всю техніку війська РФ зосереджують ближче до лінії фронту. На захоплених територіях військові РФ перебувають вже тривалий час, тому мали можливість облаштувати місця для збереження техніки.

"І саме тому нам важлива ось ця далекобійна робота, яка знищить потенціал армії РФ до того, як вона застосує його в наступі. Тому ми продовжуємо точкову роботу по глибоким тилам ворога для того, щоб йому не було, що підтягувати собі як ресурси", — говорить Гуменюк.

Також, коментуючи збір для морпіхів на Херсонському напрямку, вона сказала, що наразі важлива підтримка українських воїнів.

"Нам важлива будь-яка підтримка і коли працюють наші дрони, дуже важливо, щоб ворожі дрони їх не перехоплювали. Тому засоби радіоелектронної боротьби – це ознака сучасної війни й дуже потрібні засоби впливу на ворога і захисту себе", — сказала керівниця пресцентру.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.