У Каланчаку на ТОТ Херсонщини російські військові вбили священника

У Каланчаку на тимчасово окупованій території Херсонської області російські військові закатували місцевого священника Степана Подольчака.

Про це Суспільному повідомили у Каланчацькій СВА.

За інформацією працівників селищної військової адміністрації, армія РФ забрала священника з дому два дні тому.

"Степана Ярославовича витягли з хати босоніж, наділи мішок на голову. Сьогодні, 15 лютого, приїхали та взяли жінку, щоб упізнати його", — розповіли співробітники СВА.

До початку війни Степан Подольчак проводив службу у селищі Каланчак завжди українською мовою. Після окупації продовжував правити службу рідною мовою, був патріотом України. Кілька разів священника викликали ФСБ на розмову, вимагали перейти до московського патріархату, але він відмовився.

"Церкву, в якій батюшка проводив службу побудували й продовжують відбудову виключно за гроші місцевих жителів. Його всі любили та дуже поважали! Він був вірний Богу, чистий душею, чесний і справедливий. Неможливо повірити та ніколи не пробачимо", — йдеться у повідомленні.

Раніше Херсонська обласна прокуратура повідомила, що російські військові вбили подружжя у тимчасово окупованих Олешках на Херсонщині. Правоохоронці з'ясовують усі обставини.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.