У Херсоні після проходження інтернатури залишилися працювати п'ять лікарів

Ексклюзивно
. Маніпуляційний кабінет Херсонської клінічної лікарні ім. Тропіних, 16 грудня 2022 р. Фото: Суспільне Херсон

В одній з міських лікарень Херсона працюють п'ять нових медиків. Лікарі залишились працювати у закладі після проходження інтернатури. Вони обрали Херсон для роботи.

Медична директорка з госпітальної роботи міської лікарні Ганна Гостєва працює у закладі 20 років. Розповідає, кожного року у жовтні відбувається представлення лікарів, які після проходження інтернатури обрали цей заклад для роботи. Винятком був 2022 рік.

"Було п'ять лікарів, яких представили цьогоріч. У нас зараз інтернатура розподілена. Тому частково проходили в нас на базі медичних закладів і більшість з них проходили інтернатуру в 2022 році. Тому місця інтернатури були змінені, але більшість з них наші інтерни. Одна лікарка, яка приїхала з іншого міста не була нашим інтерном", — розповіла директорка з госпітальної роботи.

Херсон. Лікарка поряд з пацієнткою у лікарні, 4 жовтня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

За її словами, поповнення кадрами важливе для повноцінного функціонування лікарні, особливо зараз.

"Лікарі, які прийшли цього року - це найбільш дефіцитні спеціальності. Ми отримали анестезіологів. Без них праця в лікарні неможлива. Неможливо оперувати, надавати ургентні види допомоги. Ми отримали лікарів терапевтичного профілю, лікарів приймального відділення. Зараз це відділення невідкладної допомоги. Відділення, яке першим бачить пацієнта, якому надається перша невідкладна медична допомога", — говорить Ганна Гостєва.

Херсон. На медичному посту у лікарні, 4 жовтня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Лікарка Наталя Минка, яка обрала для роботи Херсонську лікарню, народилась у Генічеську, навчалась у Харківському медичному виші. Інтернатуру на базі міської лікарні проходила два роки.

"Я мріяла про професію лікаря з дитинства. Дуже щаслива, що мрія здійснилася. Бо лікувати допомагати людям - це найважливіша місія кожного людини. Тому я щаслива, що моя мрія здійснилася. Мені здається, у нас у всіх однакові плани — щоб скоріше закінчилася війна та настав мир. Багато планів стосовно роботи: розвиватися, удосконалювати свої навички і залишитися тут працювати, допомагати лікувати", — говорить лікарка.

Херсон. Лікарка заповнює історію хвороби, 4 жовтня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Щороку разом з лікарями у колектив приходили і медичні сестри, цьогоріч — жодної, розповіла Ганна Гостєва.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber