На Херсонщині визначили місця для буріння 50 нових свердловин, що забезпечити людей водою

. Фото: Depositphotos

На Херсонщині визначили місця для буріння 50 нових свердловин, аби забезпечити місцеве населення питною водою. Про це у Telegram повідомив керівник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"13 місць для буріння визначили – у Бериславській громаді, 9 – Новорайській, 10 – Милівській, 8 – Новоолександрівській, 8 – Нововоронцовській, 2 – у Новокаховській. Робота з підготовки до буріння триває", – написав Прокудін.

За його словами, Херсонводоканал виконує роботи з ремонту, обстеження, просушування обладнання помпових та каналізаційних станцій. Також фахівці прокачують свердловини й відбирають проби для визначення показника якості води.

Крім цього, у мікрорайоні Корабел поновили розподіл природного газу до ще однієї багатоповерхівки та 11 квартир. Водночас через підтоплення по області залишаються відʼєднаними 1610 абонентів. Також протягом доби енергетики заживили одну трансформаторну підстанцію у Херсоні, завдяки чому подали напругу для 180 абонентів.

Як пише Прокудін, постраждалі від повені жителі Херсонщини продовжують отримувати грошові виплати. Зокрема, на державну допомогу подали 6138 заявок, нараховано кошти – 2882 людям. Від міжнародних організацій 3502 мешканці регіону отримали виплати на близько 23,1 млн грн.

Раніше херсонський міськводоканал повідомив, що 18 свердловин зі 146 знаходяться у зоні підтоплення після підриву російськими військовими Каховської ГЕС. Вони не працюють. Воду на якість у водопровідних мережах Херсона перевіряють щодня.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber