На Херсонщині встановили місцеперебування 202 людей, яких вважали зниклими безвісти після підриву Каховської ГЕС

. Херсон, човен га затопленій вулиці, 11 червня 2023 р. Фото: Суспільне Херсон

На Херсонщині встановили місцеперебування 202 жителів області, яких вважали зниклими після підриву російськими військовими Каховської ГЕС.

Про це у Telegram повідомило Мінреінтеграції.

Всього до колцентру надійшло 311 звернень щодо пошуку громадян. Наразі зниклими безвісти внаслідок підриву дамби все ще вважають 109 людей. Їхні справи передані до Нацполіції для проведення розшуку та слідчих дій.

Повідомляється, що на гарячу лінію Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин продовжують надходити звернення про зниклих осіб, з якими втрачено зв’язок через підрив Каховській ГЕС.

Що відомо про затоплення Херсонщини

Станом на 15:00 20 червня рівень води на Херсонщині становить 0,3 м. Від початку доби показник знизився на 9 см. Підтопленими залишаються три населених пункти на правому березі Дніпра — 595 будинків. Від початку доби рятувальники відкачали воду з 223 підвалів та будинків.

Офіційно відомо про загибель 18 людей на Херсонщині внаслідок підриву російською армією Каховської ГЕС. 31 людину вважають зниклою безвісти.

У Бериславському районі розпочала роботу комісія з фіксації майна, пошкодженого та знищеного внаслідок підриву Каховської ГЕС. Складено 35 актів обстеження підтоплених будинків.

В тимчасово окупованих Олешках внаслідок повені багато зруйнованих будинків, але точний підрахунок наслідків через окупацію зробити неможливо.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber