У Херсоні вибухнуло авто колаборанта. В ОВА кажуть — діяли партизани

Доповнено
. Фото: МОСТ

Вранці 24 червня у Херсоні в мікрорайоні ХБК підірвали машину херсонського колаборанта Дмитра Савлученка, призначеного окупаційною владою керівником департаменту молоді та спорту. Він загинув на місці, - це підтвердив радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань.

За його словами, вибух стався, коли Славученко сідав в машину. Від вибуху його відкинуло. Колаборант помер на місці.

"Така влучна робота партизанів. Зараз цей партизанський рух буде тільки наростати. Савлученко був так званим "керівником департаменту молоді та спорту окупаційної адміністрації"., - розповів Сергій Хлань.

Також Сергій Хлань сказав, що в результаті вибуху більше ніхто не загинув. Робота партизан була скоординована ЗСУ. Інформацію про вибух у Херсоні та смерть Савлученка підтверджують і пропагандистські російські ЗМІ.

Дмитро Савлученко з 2014 року відомий своїми проросійськими настроями – брав участь у мітингах "русской весны" у Херсоні, був активістом забороненої проросійської партії Євгена Мураєва.

Що відомо:

  • Дмитро Савлученко - засновник ГО "Новая русь", почав співпрацювати з російськими військовими від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
  • У 2020 році працював у передвиборчому штабі Володимира Сальда та балотувався від Блоку Володимира Сальдо до Дніпровської райради.

Читайте також:

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber