"Я проти того, щоб з росіянами миритися". Як оговтуються жителі пошкодженого будинку на Гагаріна після атаки 22 червня

У лікарнях Харкова лишаються 17 шпиталізованих після авіаатаки у суботу, 22 червня.

Одна з поранених — харків'янка Алла Родителева — під час атаки перебувала вдома, на п'ятому поверсі будинку, на яке прийшлося влучання.

"Я була вся в порізах, на голові кров текла. На мене ж рама упала, я думала, що ребро поламане, але видно, по тілу рама ця попала. Я сиділа і висмикувала із себе оце скло, була вся у порізах", — згадує жінка.

Колись і в нас все буде добре, і на нашій вулиці свято буде. Я проти того, щоб із цими сволотами й сатаністами миритися, оце я можу сказати. Тому що вони нас все одно знищують, вони не дивляться: діти, старі — все одно. Вони поставили собі задачу — нас знищити.

Квартира Світлани Пасько поруч зі зруйнованим під'їздом. У момент удару Світлана перебувала в коридорі.

"Не було синця, коли я падала. А вчора проявився. Під лопаткою. Мабуть, розтягнення вийшло. Дай бог, що живою лишилася, що онучок своїх побачу", — каже мешканка будинку.

Третій день син Світлани Сергій виносить сміття: у квартирі вибиті вікна, вилетіли двері.

"Мама сьогодні буде вже вдома. Вчора ночувала у мене, тому що не було ні світла, нічого. Багато було прибирати. Прибирати вже сил не було. Газу ще немає, світло є, вода, мабуть, і була", — розповідає чоловік.

Частина поранених у той день залишається у тяжкому стані, говорить директор лікарні, в яку потрапили 11 поранених, Руслан Врагов.

"Троє пацієнтів перебувають в реанімації у тяжкому стані. На зараз їхній стан можна розцінити як стабільний, вони отримують інтенсивну терапію, вони були прооперовані. Всі інші пацієнти, які були до нас госпіталізовані, перебувають у нас на поверхах та отримують медичну допомогу вже у загальних палатах", — каже Врагов.

За даними пресслужби міської ради, нині будинок обстежують фахівці, які будуть працювати над його відновленням.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube