Від повного знищення до виробництва морозива: як відновлюється ферма у Гусарівці

Ферма у селі Гусарівці Ізюмського району була пошкоджена обстрілами у 2022 році. Місяць після вторгнення село за 15 кілометрів від Балаклії перебувало в окупації — у цей час росіяни не годували й не поїли худобу. На території ферми розміщували військову техніку. Нині підприємство "Гусарівське", яке розташоване на фермі, відновлює роботу, зокрема, відбудували доїльну залу, частково відновили поголів'я корів.

"Корівки — це наші "мерседеси"

Лікарка ветеринарної медицини Лариса Парамонова щодня стежить за здоров'ям корів на підприємстві.

"У нас є корови, яких ми купили. Є корови, яких директору порадували, — зовсім інша порода. Корівки у нас, можна сказати, наші "мерседеси": якщо порівняти їх по цінності для нас. Дають нам молоко, телят, м'ясо. Наша задача, звичайно, зберегти", — розповідає Парамонова.

Через окупацію та обстріли на фермі були знищені склади із кормами, адмінбудівлі та молочний комплекс, працівників на ферму росіяни не пускали, розповідає заступник директора Анатолій Ісіченко. З майже трьох тисяч корів залишилося близько 200.

"У мене сльози на очах. Я не можу спокійно говорити, що тут було. Ми це господарство власним коштом перебудовували після колгоспу — тут були старі приміщення. Ми перебудували. 20 років відновлювали господарство. За 20 років воно стало потужним господарством нашої держави з новими приміщеннями, новою технікою", — розказує Ісіченко.

За тваринами росіяни не доглядали самі, каже заступник директора.

"Корів ніхто не годував, ніхто не поїв. На все село крик худоби був. "Рашисти" прийшли, попросили хлопців з сусідньої вулиці погодувати. А потім на блокпосту одягли мішки й розстріляли цих хлопців", — говорить Анатолій.

"Коли після звільнення ми прийшли, побачили: частина корів ходила, мертві телята, розірвані трупи, корови загиблі. Страшна картина тут була. Усе було розбите, води, світла, кормів не було".

Господарство довелося розбудувати з нуля

Після деокупації підприємство частково відновили: за два роки вдалося побудувати один доїльний зал та збільшити поголів'я худоби. Частину тварин подарували фермери з різних громад Харківщини.

"На сьогодні маємо близько 600 голів великої рогатої худоби, близько 2 тонн молока, яке переробляємо", — розказує Анатолій Ісіченко.

До повномасштабного вторгнення на фермі працювали до 200 працівників, нині — до 80. Людей не вистачає, каже заступник директора підприємства.

"У нас було 5700 гектарів обробітку. Ми платили податки різні щороку до 20 мільйонів гривень. Зараз хлопці є, але якщо їх заберуть по мобілізації, то не буде кому працювати. Усіх корів зараз доять дві доярки. Треба ще доярку, а немає. Людей нема — дуже складно", — говорить він.

"Коштів недостатньо нам, але якось ми ними розпоряджаємося. За світло заплатити, дизпаливо десь купити, людям копійчину видати. Складно дуже. Раніше у нас багато продукції було. Все починаємо з нуля".

Роблять вишневий йогурт та бананове морозиво

До вторгнення підприємство продавало молоко та вирощувало зернові культури. Тепер змінили напрямки роботи: крім корів, розводять овець, свиней, птицю та кіз. Із молока виготовляють сири, сметану та морозиво.

"Хтось сказав: "А якби в селі з'явилося морозиво?". Ми зрозуміли, що у нас є високоякісне молоко. Директор займався, придбав апарат. Ми почали виготовляти морозиво — воно всім дуже до вподоби. Морозиво — з добавками полуниці, банану, шоколаду. Нам замовляють у прилеглих селах, ми возимо у невеличких холодильниках. Люди беруть. Хто знає — приїжджає за ним", — розказує Анатолій Ісіченко.

На день продають до 70 ріжків.

Також підприємство виготовляє йогурти: "Усі добавки мають попит — вишня, полуниця, лохина, грецький".

Доходи від продажів продукції дозволили частково розмінувати поля, відремонтувати будівлі й зробити запас кормів.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube