У Харкові біля пам'ятника дітям, які загинули внаслідок збройної агресії РФ, розставили оновлені іграшки

Близько сотні іграшок біля пам'ятника загиблим дітям розставили 10 квітня.

Іграшки забрали наприкінці 2023 року для того, щоб їх оновити, розповів Суспільне Харків речник Центрального парку Андрій Кравченко.

"Ми їх забрали до Центрального парку, там відчистили, зберігали весь холодний сезон і от нині, коли сонечко вийшло, повернули ці іграшки на їхнє законне місце. Натомість ті іграшки, які за цей час харків'яни принесли до цього монумента, ми приберемо так само до парку, там почистимо і будемо повертати сюди, аби харків'яни пам'ятали про те, для чого вони тут і про що вони нам нагадують", — каже Кравченко.

Дуже символічно, що зберігали іграшки у наших залах для проведення дитячих свят, які зараз не використовуються, але дитячі іграшки там якраз зберігалися на лавах, сиділи чекали того часу, коли повернуться сюди. Ми це робимо на пам'ять тих дітей, які сьогодні не бачать це сонце і для наших дітей, які сьогодні мають змогу це побачити, жити далі.

Від початку повномасштабного вторгнення внаслідок бойових дій та обстрілів на Харківщини 90 дітей загинули та ще 283 зазнали поранень, повідомив Суспільному речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube