Стало відомо, хто веде ОПЗЖ на виборах в міськраду та облраду в Харкові

.

Голова харківського регіонального осередку "Опозиційної платформи — За життя" Ігор Райнін очолив список партії на місцевих виборах до Харківської обласної ради. В мери Харкова від ОПЗЖ йде нардеп Олександр Фельдман.

Результати партійної конференції опубліковані на офіційній сторінці осередку в Facebook.

"За підсумками конференції загальним голосуванням була сформована команда на всій території Харківщини. Лідер списку в області — Глава Харківської регіональної організації партії Ігор Райнін. Список в міську раду очолює кандидат на пост Харківського міського голови — Олександр Фельдман", — йдеться у повідомленні.

facebook.com/ForLifeKharkiv

Суспільне намагається отримати повні списки. За словами керівниці приймальні регіонального осередку Ірини Хижняк, ці дані не оприлюднюватимуть до офіційної реєстрації, "щоб не лився бруд".

Що відомо

  • Ексглава Адміністрації президента Петра Порошенка Ігор Райнін очолив харківську облорганізацію "Опозиційної платформи — За життя" у листопаді 2019 року.
  • Місцеві вибори призначені на 25 жовтня 2020 року. Одночасно на всій території країни виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів. У липні 2019-го Верховна Рада підтримала новий виборчий кодекс, тому вибори на місцях відбуватимуться за новою системою.
Читайте також: Місцеві вибори: хто заявив про балотування в мери Харкова