Пожежу на території Благовіщенського собору у Харкові загасили: що відомо про причини займання

. Суспільне Харків

Причиною пожежі у господарчій будівлі на території Свято-Благовіщенського собору у Харкові могло стати коротке замикання.

Цього не виключає староста храму Володимир, який викликав рятувальників, повідомляє кореспондент Суспільного.

"Загорівся сарай. В сараї лежали огарки, барахло, лопати, компресор стояв один. Згоріло. Судячи з того, що мені сказали робітники, які на початку були тут, щось бахнуло, коротке замикання, пішов дим спочатку, а потім спалахнуло. Скорше за все, замкнуло десь проводку", — сказав староста.

Суспільне Харків

Рятувальники виїхали на місце пожежі "за підвищеним номером виклику, оскільки цей об'єкт на особливому рахунку", сказав Суспільному заступник начальника Головного управління ДСНС Харківщини Анатолій Торяник.

Суспільне Харків

"На час прибуття горіла господарча будівля загальною площею близько 100 кв. м. Площа пожежі склала 60 кв. м. Під час гасіння пожежі ніхто не постраждав, потерпілих немає. Пожежа локалізована і ліквідована", — сказав Торяник.

"Через сильне задимлення від пожежі рух прилеглими дорогами було перекрито на час гасіння пожежі. На даний час рух по вулицях відновлено, проводяться роботи з ліквідації пожежі, розбираються конструкції, елементи будівлі", — додав він.

Суспільне Харків

Травмованих внаслідок займання немає. Всередині будівлі нікого не було. Про причини пожежі поки говорити зарано, каже Торяник.

"Будівля була закрита, від чого виникла пожежа, зараз будуть з'ясовувати слідчі органи", — сказав Торяник.

Що відомо

  • Близько 8:45 на території Благовіщенського кафедрального собору у Харкові зайнялася споруда. Вулиці навколо храму були задимлені. За попередньою інформацією рятувальників, у господарчій споруді серед іншого зберігали залишки свічок.