На Донеччині загинув волонтер, старший сержант з Івано-Франківщини Микола Молофій

На війні загинув Микола Молофій. Facebook/Снятинська міська рада

На Донецькому напрямку поліг волонтер та військовослужбовець зі Снятинської громади, що на Івано-Франківщині, Микола Молофій. На початку великої війни чоловік повернувся з-за кордону і став до лав Збройних сил України.

Про це у коментарі Суспільному розповіли у старостинському округу Снятинської громади.

Микола Молофій народився 30 грудня 1970 року в селі Тулова. Після закінчення школи навчався в Івано-Франківському вищому художньому професійному училищі № 3 та Коломийському вищому професійному училищі № 14.

У 1989 році Микола Молофій пішов на строкову службу. Військовий вишкіл відбував у танковій частині в Бердичеві.

У 2002 році чоловік виїхав за кордон — в Іспанію. З 2014 року, коли почалася АТО, зайнявся волонтерством. Створив групу "Колос" із 17 людей, що допомагала українським військовим. Під час своєї діяльності волонтери передавали в Україну автомобілі, ліки, продукти.

На початку повномасштабного вторгнення Микола Молофій повернувся в Україну та добровольцем пішов воювати. 13 березня 2022 року прийняв присягу в Кривому Розі. Після цього чоловіка скерували у 40 окремий мотопіхотний батальйон територіальної оборони "Кривбас".

Микола Молофій спочатку воював на Миколаївському, Запорізькому напрямках, а у квітні 2023 року його разом з побратимами передислокували під Авдіївку.

Микола Молофій загинув 5 травня 2024 року на Донеччині. Вдома у військовослужбовця залишилися дві сестри, дружина, три доньки й четверо онуків. Про народження онучки воїн так і не дізнався.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube