"Працюємо для наближення перемоги". Волонтерів "Громадської ініціативи Галичини" відзначили нагородою від ЗСУ

Волонтери організації "Громадська ініціатива Галичини" отримали медаль від ЗСУ. Facebook/ГО "Громадська ініціатива Галичини"

Волонтерів "Громадської ініціативи Галичини" з Івано-Франківська відзначили медаллю "За оборону України" від Збройних сил України.

Про це у коментарі Суспільному повідомила голова громадської організації Леся Качурова.

"Звичайно, це мотивує. Але ми працюємо не заради винагород, а для наближення перемоги. Цінно, що хлопці, яким ми допомагаємо, бачать це", — каже волонтерка.

Нагороду від імені "Громадської ініціативи Галичини" прийняла голова організації Леся Качурова. За її словами, від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну волонтери відправили на фронт 150 автомобілів.

Facebook/Леся Качурова

Що відомо про роботу волонтерів "Громадської ініціативи Галичини"

Команда "Громадської ініціативи Галичини" працює з 2014 року. З 2015 волонтери привозять автомобілі з-за кордону на потреби ЗСУ. Автівки купують за гроші благодійників та військовослужбовців.

Facebook/Леся Качурова

Волонтери регулярно проводять благодійні концерти "На_шапку" та ярмарки на підтримку військових. Також вони організовують антифестиваль "Містичні читання". Наприкінці 2023 року благодійники організували акцію "Мільйон на такмед", у межах якої збирали гроші для укомплектування тактичних аптечок.

Facebook/Олег Нетецький

У січні 2024 року волонтери у співпраці з художником Нікітою Тітовим придбали 35 очних протезів для воїнів. Їх передали на кафедру офтальмології Івано-Франківського національного медуніверситету, яка займається протезуванням бійців.

Волонтери спільно з художником Нікітою Тітовим передали очні протези для військових. Фото: Facebook/Нікіта Тітов

Окрім того, члени "Громадської ініціативи Галичини" передають на фронт тепловізори, дрони та комп'ютери. На початку травня 2024 року наймолодший волонтер організації — 9-річний Максим Косик зібрав 50 тисяч гривень у межах збору на три Mavic 3T для українських військових.

Леся Качурова та 9-річний волонтер Максим Косик. Facebook/ГО "Громадська ініціатива Галичини"

Волонтери мають свою соціальну крамницю "GIG SHOP". У ній продають картини, листівки, постери, шопери та календарі художника Нікіти Тітова, живопис художника-реставратора Валерія Твердохліба, а також ікони, намиста, брошки, вироби з паракорду та браслети від франківських майстрів. Вторговані гроші спрямовують на підтримку військових.

Facebook/ГО "Громадська ініціатива Галичини"

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube