За засмічення земель на Івано-Франківщині у 2024 оштрафували 92 людей

На Франківщині екоінспектори виявили понад 40 стихійних сміттєзвалищ. Facebook/Державна екологічна інспекція Карпатського округу

Упродовж 2024 року за засмічення довкілля на Івано-Франківщині оштрафували 92 людей на суму 5 тисяч 270 гривень. Загалом представники державної екологічної інспекції Карпатського округу виявили понад 40 стихійних сміттєзвалищ в регіоні.

Про це повідомили на Facebook-сторінці установи.

Упродовж 2024 року після перевірок Держекоінспекція надіслала п'ять вимог щодо ліквідації засмічення площею 6,2 гектара на території області.

За результатами розгляду звернень громадян інспектори зобов'язали місцеву владу прибрати сміттєзвалища, що завдали збитків довкіллю на 184 мільйони 489 тисяч 516 гривень.

"Екоінспектори провели сім планових перевірок органів місцевого самоврядування, під час яких виявили 31 незаконне звалище побутових відходів. Їх ліквідували", — йдеться у дописі.

Також на Франківщині виявили засмічення земель відходами будівництва на берегах водойм. Матеріали скерували у поліцію. Наразі зареєстровані два кримінальні провадження.

Упродовж 2024 року до адміністративної відповідальності за засмічення земель побутовими відходами за ст. 82,82-5 КУпАП притягнули 92 людей на суму 5 тисяч 270 гривень.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube