На території палацу Потоцьких в Івано-Франківську дерева "одягли" в кольорове в’язане вбрання

. Фото: Простор Інноваційних Креацій "Палац"

На території палацу Потоцьких в Івано-Франківську дерева "одягли" в кольорове в’язане вбрання. Про це повідомляють на Facebook-сторінці "Простору Інноваційних Креацій "Палац".

Сплела "одяг" для дерев калуська майстриня Тетяна Головатчук, яка вже чотири роки поспіль створює в’язане графіті.

В'язане графіті для дерев створила калуська майстриня Тетяна Головатчук. Фото: Простор Інноваційних Креацій "Палац"

"Цьогоріч кольоровою пряжею прикрасила десять дерев на нашій парковій території. Майстриня зв’язала і наше лого, яке ви зможете побачити, зайшовши через головну браму", — йдеться у дописі.

Фото: Простор Інноваційних Креацій "Палац"

Окрім того, Тетяна Головатчук в’яже шерстяні шкарпетки для бійців.

"Таким чином вона зігріває українських воїнів на передовій. І мріє, щоб у її рукотворах вони якомога швидше грілися вже вдома — біля камінів чи п’єців", — пишуть на Facebook-сторінці палацу.

Восени 2021 року Тетяна Головатчук прикрасила кольоровою пряжею у Калуші 27 дерев.

Що відомо

Вуличне в'язання називають ще як партизанське в'язання, в'язане ґрафіті, бомбардування пряжею. Особливість вуличного мистецтва полягає у тому, що майстри використовують кольорові нитки, тканину, а не фарби чи крейду.

Перші зразки з'явилися у травні 2004 у нідерландському місті Ден-Гелдері та у 2005 у Техасі. Для тих робіт використовувалися непотрібні залишки тканини та незакінчені в'язальні проєкти.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!