Четверо дітей поранені через ракетну атаку РФ по Покровську: який їхній стан

Лікарня у Покровську після обстрілу РФ вдень 24 червня. Суспільне Донбас

Дитину, поранену через російський удар по Покровську 24 червня, прооперували в дитячій обласній лікарні у Дніпрі. Двох дітей лікують амбулаторно, ще одна дитина — у травматології в Мирнограді.

Про це Суспільне Донбас розповів директор Покровської клінічної лікарні Юрій Бородін та повідомили у Telegram Покровської МВА.

"Одна дитина — амбулатарно — легке поранення, 13-річна дівчинка. Одна — в Дніпро, 12 років. Ще одна дитина 10 років теж амбулаторно. Ще одна дитина — середня важкість, у травматології у Мирнограді", — розказав Суспільному Юрій Бородін.

Загалом до Покровської лікарні інтенсивного лікування після удару росіян звернулись 45 жителів міста, повідомили у Telegram міської військової адміністрації.

У важкому стані — 12 людей, які перебувають у хірургічному відділенні, по одній людині лікуються у неврологічному та відділенні щелепно-лицьової хірургії, цитують у МВА медичну директорку Покровсьої лікарні Вікторію Переяслову.

"Одна жінка в хірургічному відділенні знаходиться в дуже важкому стані. Інші пацієнти більш стабільні. Також троє пацієнтів були направлені до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова. Важкість стану різна, але всі вони потребували спеціалізованого лікування. І одна дитина була переведена до дитячої обласної лікарні. Як нам відомо — її вже прооперували", — повідомила Переяслова.

Що відомо про російські удари по Покровську 24 червня

Російська армія обстріляла Покровськ близько 12:00 24 червня. Загинули п'ятеро людей.

Об 11:49 Покровська міська військова адміністрація у Telegram повідомила, що у громаді чутно звуки вибухів. А згодом, о 13:20, написала, що відбулось аварійне знеструмлення підстанції у Покровську в районі Динасового заводу.

"Російські військові випустили по місту дві ракети "Іскандер-М". Це — один із найбільших ворожих ударів по цивільних за останній час", — уточнив в Telegram керівник ОВА.

Серед поранених чотири дитини: хлопчик 12 років, дівчата 9, 11 та 13 років. Поранені доставлені до клінічної лікарні інтенсивного лікування у Покровську.

Ввечері 24 червня в етері телемарафону Філашкін повідомляв про 48 поранених, у ранковому зведенні станом на 25 червня — про 38. Покровська МВА 25 червня пише про понад 50 поранених у місті

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram