Очільник Донецької ОВА призначив своїм заступником колишнього начальника Мирноградської МВА Юрія Ключку

Оновлено
Юрій Ключка в Мирнограді. Кадр з відео Суспільне Донбас

Очільник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін підписав розпорядження про призначення ще одного свого заступника. Ним став колишній начальник Мирноградської міської військової адміністрації Юрій Ключка.

Про це повідомив в Telegram начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

"Відповідне розпорядження про призначення підписав 21 червня. Досвід пана Юрія слугуватиме на користь всім жителям Донеччини, а його професіоналізм, я впевнений, дозволить якісно та швидко виконувати навіть найскладніші завдання", — написав очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

24 червня Філашкін представив свого нового заступника.

Юрій Ключка уточнив Суспільне Донбас, що на новій посаді відповідатиме за наступні напрямки: економіка, агропромисловий комплекс та інвестиції.

Він зауважив, що напрямки його роботи можуть змінюватись.

Що відомо про новопризначеного заступника

Юрій Ключка — начальник Мирноградської МВА. Декларацію до НАЗК як кандидат у заступники він подав 6 січня. За ним та його сім'єю в декларації вказані дві квартири, площею 28 та 58 метрів квадратних, а також земельна ділянка у 500 квадратних метрів.

26 січня 2024 року уряд погодив кандидатуру Ключки на посади заступників начальника Донецької обласної військової адміністрації.

Юрій Ключка володіє чотирма автомобілями: Nassan Leaf 2013 року, ВАЗ 21213, ЗАЗ LANOS та FORD ESCAPE 2019 року. Також він задекларував два причепи та "водний засіб".

Що відомо про заступників начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна

Вадим Філашкін цьогоріч 9 лютого підписав розпорядження про призначення заступників голови та керівниці апарату облдержадміністрації. Юрія Винокурова призначили першим заступником голови ОДА, Ігоря Бойка — заступником голови ОДА та Ольги Мосіної — керівницею апарату ОДА.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram