Вибухи у Маріуполі: Андрющенко про причини

Вдень 20 червня у Маріуполі на Донеччині лунали вибухи. Одна із причин — робота російського ППО.

Про це в етері Суспільне Студія розповів радник міського голови Петро Андрющенко.

Що відомо про вибухи у Маріуполі 20 червня

Вибухи жителі Маріуполя чули у Кальміуському районі міста.

"Усі вибухи пов'язані із робою ворожої системи ППО по всіх районах міста. Основна частина, дійсно, була сконцентрована в Кальміуському районі, ближче до селища Кам'янське. Це передмістя Маріуполя по суті. Ввечері ми встановили велику кількість уламків, які були через збиті ракети чи ППО", — повідомив Петро Андрющенко.
Андрющенко Time/Telegram

Ці вибухи Андрющенко пов'язує із нічною атакою українських захисників на Краснодарський край РФ. Сили оборони України виснажували та вираховували локації російських ППО.

"Головне, що все зрозуміло. З урахуванням на сьогоднішню атаку на Краснодарський край, які зокрема йшли через Маріуполь, що це основна мета була виснаження систем ППО ворога, їх знешкодження та їх встановлення, що забезпечило таку вдалу атаку, за якою ми спостерігаємо, зокрема по Єйську", — розповів радник мера.

Вибухи у Маріупольському районі: є влучання

Також 20 червня рух спротиву на тимчасово окупованій Донеччині зафіксував близько десяти вибухів неподалік Кременівки.

"На північному заході Маріупольського району, майже на кордоні з Волноваським районам, пролунало окремо десять вибухів. Там точно є приліт".
Андрющенко Time/Telegram

Точної інформації про влучання поки не мають, проте робота російського ППО на окупованій території підносить настрій місцевому руху спротиву, розповідає Андрющенко.

"Наші люди дуже задоволені. Це наче свято. Дуже багато повідомлень вчора було від наших людей в місті, так і звучало, що це найкращий день літа. А окупанти та колаборанти не дуже задоволені. Будь-яка подібна атака, будь-яка робота системи ППО, будь-яка умовна "бавовна", яка трапляється в Маріуполі, розбиває вщент російські наративи. Це просто піднімає настрій".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram