Медики розповіли про стан поранених внаслідок обстрілу Нової Полтавки на Донеччині

Ексклюзивно
Лікарня міста Костянтинівка, Донецька область. Фото: Суспільне Донбас

Чотирьох з семи поранених внаслідок обстрілу 16 червня села Нова Полтавка на Донеччині доправили до лікарні Мирнограда. Поранена 7-річна дитина — у травматологічному відділенні, ще одна — вже вдома. Також ще двох поранених доправили до лікарні міста Костянтинівка, їх лікуватимуть амбулаторно.

Про це розповіли Суспільне Донбас медична директорка багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Костянтинівки Олена Філіпова та директорка Мирноградської центральної міської лікарні Ольга Гостєва.

"До лікарні Мирнограда доправили чотирьох поранених, серед них двоє дітей. Одній дитині чотирьох років надали амбулаторно допомогу, він вдома. У нього осколкове поранення стопи. Ще одна дитина з осколковим пораненням стегна в стані середньої тяжкості стабільна перебуває у нас в травматологічному відділенні. Йому сім років", — розповіла Ольга Гостєва.

Також до лікарні Мирнограда привезли двох поранених жінок, одна — в хірургічному відділенні, інша — в травматологічному відділенні, розповіла Ольга Гостєва, обидві жінки мають осколкові поранення, вони у стані середньої тяжкості.

"В одної жінки поранення черевної порожнини, у другої — грудної клітини. Тяжких немає", — уточнила директорка Мирноградської центральної міської лікарні.

Медична директорка багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Костянтинівки Олена Філіпова розповіла Суспільне Донбас, що до лікарні Костянтинівки привезли двох поранених з Нової Полтавки.

"В обох поранених легка ступінь була, вони будуть лікуватись амбулаторно. Їм надана вся необхідна медична допомога. Поранена жінка відмовилась від госпіталізації, і поїхала додому, вона буде амбулаторно лікуватись. Так само і поранений чоловік", — зазначила Олена Філіпова.

Що відомо про обстріл села Нова Полтавка Донецької області 16 червня 2024 року

Російська армія вдарила по селу Нова Полтавка. Внаслідок цього поранені семеро жителів, серед яких — двоє дітей, повідомила прокуратура Донеччини у Facebook.

За даними обласної прокуратури, чотирьох жінок та чоловіка доставили до лікарняного закладу. Також з осколковими пораненнями ушпиталено двох братиків 4 і 7 років, які під час обстрілу перебували на подвір'ї житлового будинку.

Як розповів у Facebook начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін, 16 червня зранку російські війська скинули на село півтонну керовану авіабомбу — пошкодили дев'ять будинків, два автомобілі та інфраструктурний об'єкт.

Село Нова Полтавка Іллінівської громади на Донеччині розташоване за понад 16 кілометрів від Очеретиного. В населеному пункті до повномасштабного вторгнення проживали понад пів тисячі людей.

Скрін з мапи проєкту DeepState

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram