Негода на Донеччині 12 червня: жителів попередили про знеструмлення, комунальні служби у "посиленому режимі"

Важливо
У Покровську прибирають наслідки негоди, 12 червня, 2024 рік, Донеччина. Покровська МВА/Telegram

На Донеччині через зливу 12 червня — обриви ліній електропередач, повалені дерева, побиті дахи, затоплені вулиці.

Дощ та наслідки негоди у Покровську

Близько 15:00 Покровська МВА звернулась до жителів із повідомленням, що у місті можливі аварійні вимкнення електроенергії.

"Внаслідок сильного вітру та негоди, які охопили місто Покровськ, сталося багато обривів ліній електропередач. Комунальні служби вже ліквідовують наслідки негоди", — написали у Telegram Покровської міської військової адміністрації.

Через негоду у місті — повалені дерева, побиті дахи.

У МВА повідомили, що "контактний центр" громади отримав вже понад 200 дзвінків і вони продовжують надходити.

"Комунальні служби міста перейшли на посилений режим роботи, працює спецтехніка та три аварійні бригади. Долучились до ліквідації наслідків негоди й інспектори самоорганізації населення, які закликають старших будинків, голів квартальних комітетів та небайдужих мешканців проявити свою громадянську позицію, допомогти комунальним службам міста в приборканні стихії".

Злива та негода у Краматорську

У Краматорську, повідомили у міськраді, через рясну зливу можливі перебої в електропостачанні.

"За нагоди аварійні бригади РЕМ працюватимуть над усуненням наслідків. Прохання з розумінням поставитись до умов, що склалися та не перевантажувати лінію Контакт-центру", — написали у Telegram.

Через негоду у Краматорську у старій частині міста — вода затопила вулиці. Рух міського автотранспорту призупинили, розказав Суспільне Донбас телефоном розказав заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний.

"Дуже велика кількість води одночасно і зливова каналізація не справляється з її відтоком. Треба врахувати десь 15-20 хвилин з тим, щоб вода зійшла, бо каналізаційні стоки ми чистили 2 тижні тому. Треба почекати, коли зійде вода, і рух транспорту поновиться", — пояснив Безсонний.

Які наслідки негоди у Слов'янську

У Слов'янській МВА Суспільному телефоном повідомили, що відключень електроенергії в місті через негоду немає, отримали одну заявку щодо поваленої гілки дерева.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram