Сили оборони відбили 220 атак армії РФ за тиждень на Покровському напрямку фронту

Бійці 47 ОМБр "Магура" на Покровському фронті стримують щонайменше три бойові бригад РФ. 47 ОМБр/Facebook

За тиждень Сили оборони відбили на Покровському напрямку фронту 220 атак окупаційних військ. Армія РФ не полишає спроби прорвати оборону українських військ на ділянці між Старомихайлівкою та Бердичами.

Про це в етері телемарафону "Єдині новини" повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин.

"На Покровському напрямку за тиждень було відбито 220 атак по всій лінії зіткнення, це такі населені пункти Калинове, Євгенівка, Сокіл, Новоолександрівка, Яснобродівка, Нетайлове, Невельське. Основні зусилля ворог зосереджував в районі Новоолексанрівки, Євгенівки, Сокола", — повідомив Волошин.

Кадр з мапи DeepState

"Покровський напрямок є одним з епіцентрів на фронті. Так воїни бригади "Магура" стримують на тому напрямку щонайменше три бригади РФ".

Армія Росії не полишає спроб наступати і пробивається до Покровська і Курахового, нагадав Волошин.

"Росія кинула багато сил, захопивши селище Очеретине. І якраз після нього вони рвуться до магістралі Покровськ — Костянтинівка. Штурмують з метою можливого захоплення Покровська та життєвої цієї траси на Костянтинівку. Також він (наступ армії РФ — ред.) пов’язаний з тим, що нам почало надходити закордонне озброєння. І вони використовували цей час, щоб штурмувати на різних напрямках", — пояснив речник угруповання військ "Хортиця".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram