Скільки дітей на Донеччині та Луганщині загинули внаслідок збройної агресії РФ

Люди принесли квіти у пам'ять про загиблих дітей у Краматорську внаслідок удару по піцерії 27 червня 2023 року. Фото: Суспільне Донбас

Щонайменше 257 дітей в Донецькій області та 22 дитини в Луганській області загинули з початку повномасштабного вторгнення.

Про це повідомила поліція Донеччини у Telegram та начальник Луганської обласної військової адміністрації у Telegram.

На Донеччині понад 360 неповнолітніх зазнали поранень та 41 дитина в Луганській області отримала поранення, зазначили в поліції та керівник Луганської ОВА.

"Але ми навіть не знаємо, скількох наших дітей, які залишилися в окупації, продовжує вбивати Росія. Яка кількість загинула під час примусової депортації", — написав Лисогор.

Що відомо про день 4 червня

4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. У світі, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19 серпня 1982 року, цього дня відзначають Міжнародний день безневинних дітей — жертв агресії.

За даними Офісу Генерального прокурора України, на 4 червня 2024 року щонайменше 1919 дітей постраждали в нашій країні через повномасштабну війну. Ювенальні прокурори підрахували, що загинула 551 дитина та понад тисячу отримали поранення. Ці дані не остаточні, оскільки правоохоронні органи не мають доступу до всіх територій через активні бойові дії, окупацію тощо.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram