На околицях Лимана у Донецькій області після обстрілу почалась лісова пожежа. Що відомо

Пожежа на околицях міста Лиман, Донецької області. Суспільне Донбас

Внаслідок обстрілів, ймовірно, з реактивної системи залпового вогню "Смерч" 22 травня почалась лісова пожежа на околицях міста Лиман, що у Донецькій області. Травмованих та загиблих через атаки — немає.

Про це телефоном Суспільне Донбас повідомив начальник Лиманської МВА Олександр Журавльов.

"Було близько 10 обстрілів. Вони почались приблизно об 11 годині. Пожежа стала розгоратись через вітер та спекотну погоду. Був на місті пожежі, там горить все. На будинки місцевих вогонь не йде, але загроза є. Загроза є, що може перекинутись на кладовище. Верхова пожежа піднялась, її вдалось "збити", зараз горить підстилка. Всі служби працюють", — уточнив Олександр Журавльов.

За його словами, станом на 22 травня у місті Лиман залишаються 5,5 тисяч жителів, до повномасштабного вторгнення — 21 тисяча.

"Місцеві жителі, на жаль, не мають бажання евакуйовуватись. У Торському, де щодня обстріли, було 180 людей, зараз — 148. Звідти люди потроху евакуюються. В цілому по громаді ситуація по громаді", — зазначив Олександр Журавльов.

За даними Донецького регіонального центру з гідрометеорології, сьогодні в регіоні без опадів, вітер змінних напрямків від трьох до восьми метрів на секунду.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram