Не припиняють спроби відкинути за канал Сіверський Донець–Донбас: в ОСУВ "Хортиця" розказали про бої на східному фронті

Українські військові. Getty Images/GENYA SAVILOV/AFP via Getty Images

Російські війська продовжують штурмувати позиції Сил оборони на Донеччині. За минулу добу на фронті поблизу Часового Яру армія РФ завдала понад 1260 мінометних та артилерійських удари.

Про це в етері телемарафону розповів речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин.

Найгарячішим напрямком військовий називає Покровський. Тут росіяни використовують багато важко- та легкоброньованої техніки. Сили оборони тримають позиції, нищать російські танки та БТРи.

"На Покровському напрямку за добу наші захисники відбили 41 атаку противника. Ситуація динамічно змінюється. Буває, ворог має обмежений успіх, але Сили оборони також відновлюють втрачені позиції. На цьому напрямку один із протитанкових підрозділів 47-ї механізованої бригади лише за одну зміну знищив чотири танки, два БМП та три БТР, легкоброньований тягач, техніку та гольфкар", — розповів Назар Волошин.

Пріоритетною ціллю для армії РФ лишається окупація всієї території Донецької області, каже Волошин.

"Перш за все, це Часів Яр, Краматорська агломерація, намагання вийти на Дружківку та Слов'янськ. В районі Кліщіївки і Андріївки атакують. Вони намагаються відкинути Сили оборони за канал Сіверський Донецьк — Донбас. Але ми також проводимо контраатакувальні дії, щоб покращити наше становище, на певних ділянках маємо успіх", — розповів Волошин.
DeepStateMAP

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram