Армія РФ близько 10:20 24 квітня обстріляла Добропілля. Про поранених або загиблих міська адміністрація не повідомляє. Внаслідок обстрілу в оселях місцевих вилетіли вікна та двері.

Про це Суспільне Донбас повідомив заступник міського голови Добропілля Дмитро Баранець.

"Було три вибухи. В радіусі до кілометра внаслідок обстрілу в оселях місцевих вилетіли вікна та двері. Район оточили, бо йде детонація, тому поки не можемо обстежити цю ділянку. Місто задимлене. Також є пошкоджені автомобілі та будівлі ", — уточнив Дмитро Баранець.

За його словами, це був перший обстріл від початку доби.

Щодо типу озброєння з якого російські війська обстріляли місто, Баранець повідомив, що поки не відомо з чого обстріляли місто.

За даними МВА, на даний час у місті продовжується детонація невідомих вибухонебезпечних предметів, дана ситуація може відбуватися декілька днів.

"Просимо добропільчан, які мешкають поряд з детонацією вибухонебезпечних предметів за можливості тимчасово залишити свої домівки до закінчення "небезпеки". В пунктах незламності, які будуть працювати цілодобово, до врегулювання ситуації готові прийняти всіх охочих. Інших мешканців та гостей громади просимо не наближатися до місця події в радіусі 700 метрів", — уточнили в МВА.

За даними адміністрації, рух транспорту у місті тимчасово обмежений за кількома вулицями.

В Добропільській МВА журналістам Суспільне Донбас уточнили, що станом на 20 годину у місті триває детонація.

"Періодично дітонує. Місцевих жителів попросили виїхати, деякі люди ховаються у підвалах. Щодо виїзду з людьми комунікує адміністрація. Поки заяви на виїзд не надходили. Комісія поки не фіксує заяви, бо поки на місце обстрілу не пускають", — розповіли у пресслужбі.

Що відомо про Добропілля

Місто розташоване за понад 60 кілометрів від Бахмута. За даними місцевої МВА, в місті живуть 31 514 людей.

Скрін з мапи проєкту DeepState

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram