Обстріли шахти на Донеччині та вимкнення електроенергії: дані Міненерго та ДТЕК на ранок 22 квітня

Ілюстративна світлина. Кадр з відео Суспільне Донбас

Через обстріли в Донецькій області без електропостачання лишились понад 26 тисяч споживачів у 57 населених пунктах. Крім того, РФ обстріляла 21 квітня і вночі 22 квітня одну з шахт, були поранені. Також вимкнення електрики фіксували через негоду, була відключена повітряна лінія електромереж, знеструмлені були і побутові споживачі, і дві шахти.

Про це повідомили в Міністерстві енергетики.

"Учора ворог обстріляв одну з шахт на Донеччині. Поранення отримали троє працівників. Повторний ракетний обстріл підприємства стався вночі. Пошкоджено будівлі", — повідомили в міністерстві, не уточнивши населений пункт, про який йдеться.

Загалом через обстріли армії РФ в Донецькій області 21 квітня були знеструмлені понад 26 тисяч споживачів у 57 населених пунктах, додали у Міненерго.

Як повідомили Суспільному Донбас у пресслужбі у ДТЕК Донецькі електромережі, за 21 квітня енергетикам вдалося повернути світло в оселі 11 669 родин одного населеного пункту, що постраждав через обстріли.

Наслідки негоди та вимкнення електрики в Донецькій області

"На Донеччині через сильний вітер відключилась повітряна лінія, що призвело до знеструмлення побутових споживачів та двох шахт. Загалом під землею працювало 25 людей. Працівники вийшли на поверхню", ― розказали в міністерстві.

За даними ДТЕК Донецькі електромережі, 21 квітня штормовий вітер ламав гілки, валив дерева та викликав низку відключень мереж.

"За добу енергетики відновили електрику у 30 населених пунктах, знеструмлених через негоду. Та повернули електропостачання у 15 500 домівок. Фахівці енергокомпанії продовжують працювати над відновленням електрики ще для 913 родин", — йдеться у повідомленні зранку 22 квітня.

Загалом енергетики ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання 27 тисяч споживачів у 33 населених пунктах, що були знеструмлені і через штормовий вітер, і через бойові дії в регіоні.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram