У лікарні розповіли про стан поранених після обстрілу Костянтинівки та Нью-Йорка на Донеччині

Ексклюзивно
Лікарня міста Костянтинівка, хірургічне відділення, Донецька область. Фото: Суспільне Донбас

Шістьох поранених внаслідок обстрілу міста Костянтинівка у Донецькій області відправили до місцевої лікарні. П'ятеро перебувають на амбулаторному лікуванні. Одна поранена жінка у важкому стані. Також до цієї ж лікарні направили поранену під час обстрілу жінку з селища Нью-Йорк. Її транспортують до лікарні в іншу область.

Про це розповіли Суспільному Донбас директорка багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради Олена Руденко та медична директорка багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Костянтинівки Олена Філіпова.

"До нас поступили всього шестеро поранених. Всім надали допомогу. Одна з поранених важка, це жінка 1998 року народження. В неї мінно-вибухова травма, переломи кінцівок, осколкові поранення м'яких тканин. Поки їй надають допомогу на місці", — уточнила Суспільному директорка багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради Олена Руденко.

Медична директорка багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Костянтинівки Олена Філіпова додала, що наразі поранена жінка 1998 року прооперована.

"Поранена з Нью-Йорка, яку доправили до нас ввечері — важка, але ми стабілізували її стан та направили у лікарню Дніпра. В неї черепно-мозкова травма", — уточнила медична директорка багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Костянтинівки Олена Філіпова.

За словами Філіпової, людей доправили до лікарні з уламковими пораненнями з наявністю сторонніх тіл в м'яких тканинах тулуба та кінцівок, забоями та з легкими черепно-мозковими травмами.

Що відомо про обстріли міста Костянтинівка та селища Нью-Йорк 12 квітня

Вдень, 12 квітня, російська армія обстріляла місто Костянтинівка. Внаслідок цього поранені шестеро людей. Горіли балкони в одному з багатоквартирних будинків. Пошкоджені житлові будинки, автомобілі, лінії електромережі. Як розповів Суспільному Донбас в.о. начальника Костянтинівської військової адміністрації Сергій Горбунов, населений пункт російська армія обстріляла з РСЗВ "Смерч".

12 квітня, ввечері, російські війська обстріляли селище Нью-Йорк. Загинула жінка 1960 року народження і поранили чоловіка 1964 року, розповів начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram