З виборчих перегонів у Краматорську вийшли 14 кандидатів від "Партії Шарія"

.

З виборчих перегонів до Краматорської міської ради вийшли 14 кандидатів у депутати від політичної партії "Партія Шарія", серед них 8 жінок та 6 чоловіків. У Дружківці зняли свої кандидатури два кандидати на посаду міського голови.

Про це повідомляє ОПОРА.

"Початково для реєстрації у списку кандидатів у депутати до Краматорської міської ради "Партія Шарія" надали 22 особи, тож, понад 60% кандидатів зійшли з дистанції. Відповідна постанова опублікована на сайті Краматорської міської ради", — йдеться у повідомленні.

Також на Донеччині свої кандидатури зняли два кандидати на посаду голови Дружківської міської ради — Денис Миронов та Олег Єврейський. Вони зняли свої кандидатури на користь самовисуванця Віктора Баштового.

"У нас у містах Донецької області є клани, які з виборів у вибори виграють та тримають міста під контролем. Наше місто не є унікальним, останні 16 років нашим містом керує одна людина. Щоб змінити  ситуацію, Денис Миронов — один з кандидатів, я та Віктор Павлович Баштовий, ми побачили, що окремо ми не перемагаємо,  тому вирішили об'єднати зусилля, щоб збільшити шанси на перемогу”, — розказав Олег Єврейський.

Олег Єврейський висувався на посаду міського голови як самовисуванець, Денис Миронов - від політичної партії "Голос".

На сьогодні, згідно даних ЦВК, на посаду міського голови Дружківки претендують чотири кандидати: три з них самовисуванці — Ірина Кірікова, Віктор Баштовий, Олег Бєляков, та один кандидат політичної партії "Опозиційна платформа — за життя" Володимир Григоренко.

Читайте також: Краматорська ТВК просила майже 1000 грн за надання інформації про свою роботу