В ОСУВ "Таврія" спростували заяви щодо захоплення російськими військовими села Бердичі на Донеччині

Інформація про окупацію російськими військовими села Бердичі на Донеччині не відповідає дійсності.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Дмитро Лиховій.

"Хочу наголосити, що інформація про окупацію московитами села Бердичі не відповідає дійсності. Її розганяють в тому числі російські іпсошні канали, які закамуфльовані під українські", — уточнив Дмитро Лиховій.

За його словами, зранку на село Бердичі була атака, йшло два танки та три БМП на них сидів особовий склад, а за ними йшли ще бійці.

Вдень, 29 лютого, речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Дмитро Лиховій про ситуацію в селі Бердичі Очеретинської громади відповів журналістам Суспільного Донбас, що не коментуватиме ситуацію у Бердичах у режимі реального часу через безпекову складову.

Що відомо про населений пунт Бердичі на Донеччині

За даними Генштабу ЗСУ, за добу артилерійських та мінометних обстрілів російських військових зазнали близько 20 населених пунктів, серед них Бердичі.

Станом на 18 лютого, як розповів Суспільному голова Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Микола Коваленко, в Бердичах проживали близько 24 людей.

Село Бердичі відносится до Очеретинської громади, населений пункт розташований за понад дев'ять кілометрів південно-західніше Авдіївки.

Скрін з мапи проєкту DeepState

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram