У Краматорській МВА попередили, що воду з-під крана не можна використовувати в їжу та мити нею посуд

Доповнено
. Фото: Краматорська міська рада

Після ракетного удару по Краматорську 20 лютого до систем централізованого водопостачання може потрапляти технічна вода, яку не можна використовувати для приготування їжі, миття посуду та купання.

Про це повідомила пресслужба Краматорської міської військової адміністрації.

"Таку воду не можна використовувати для пиття, приготування їжі, купання, миття посуду, прання, чищення зубів тощо. Разом з тим воду можна використовувати для інших господарських потреб", — попередили в МВА

У пресслужбі також додали, що для приготування їжі без додаткової оброки радять вживати лише бутельовану воду. А воду з колодязів, криниць або з пунктів розливу перед вживанням обов'язково треба прокип'ятити протягом щонайменше 10 хвилин.

Заявку на підвіз води Краматорським водоканалом можна залишити за телефоном міського контакт-центру: 099 099 15 05.

У Донецькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб повідомили, що 12 лютого взяли проби води для досліджень, також взяли проби повітря в мікрорайоні.

"Зранку 21 лютого розпочали відбір води з розподільчої мережі міста для досліджень. Здійснили відбір атмосферного повітря в жилій забудові міста в зоні впливу фільтрувальної станції", — йдеться у повідомленні центру.

Лабцентр також контролюватиме якість води в автоцистернах, якими планується при підвозити воду містянам.

Що відомо про обстріл Краматорська 20 лютого

Близько 19:35 20 лютого російські війська обстріляли Дружківку та Краматорськ на Донеччині.

У Краматорську станом на 17:00 21 лютого відомо про поранення вісьмох людей, одна людина, ймовірно, перебуває під завалами.

Правоохоронці розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram