В якому стані поранені внаслідок удару по Покровському району

Ексклюзивно
. Наслідку обстрілу Покровська 30 листопада, Фото: Покровська МВА

Більшість поранених, внаслідок ракетного удару по Покровському району 30 листопада, лікарі відпустили додому після надання їм допомоги. Частина пацієнтів лишається у лікарні під наглядом, один очікує на операцію.

Про це Суспільному Донбас розповів генеральний директор КНП "Покровська КЛІЛ" Юрій Бородін.

"Після сьогоднішніх нічних вибухів в місті Покровськ до нас поступили 5 пацієнтів: двоє дорослих, троє дітей, з них один хлопчик 6 місяців. Всі люди в основі своїй з легкими пораненнями. Тільки один чоловік лишився у нас в щелепно-лицевій хірургії. Пізніше трохи до нас прибули ще дві постраждалих особи з Новогродівки, де також відбулися підриви", — повідомив Юрій Бородін.

Директор лікарні додав, що наразі двоє поранених з Новогродівки перебувають у хірургічному відділені.

Пораненому чоловікові з Покровська з щелепно-лицьовою травмою планують провести операцію. 

Бородін зазначив, що окрім чоловіка в хірургічному відділені та двох поранених з Новогродівки, всіх інших вже виписали з лікарні. Вони мають легкі поранення, і після надання допомоги їх відпустили по домівках.

Ракетний удар в ніч на 30 листопада: що відомо про обстріл Покровського району

У ніч на 30 листопада російські окупанти завдали удару шістьма ракетами С-300 по Покровському району. Під вогнем опинився Мирноград, Новогродівка та Покровськ.

Внаслідок обстрілу десять людей дістали поранення з них четверо дітей, зокрема 6-місячний хлопчик. Рятувальники шукають людей під завалами.

У місті вже приступили до ліквідації наслідків російського обстрілу. За словами начальника МВА Сергія Добряка, в місті пошкоджені адмінбудівля, дитячий садочок 4 багатоповерхових та 15 приватних будинках вибиті вікна та пошкоджені дахи.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram