Виборчий округ Єфімова отримав найбільше державних субвенцій

. фото: Apelsin

48 виборчий округ на Донеччині отримав 81,4 мільйона гривень державної субвенції. Цей округ у Верховній Раді представляє Максим Єфімов (група “Довіра”). Це найбільша сума субвенцій на округах. Загальна сума субвенцій цього року склала 1 мільярд 682 мільйони гривень.

Про це свідчать данні аналізу, який провела "Опора".

В "Опорі" відзначили, що народні депутати беруть безпосередню участь у процесі виділення коштів.

Згідно з аналізом, який провела громадська мережа "Опора", 48 виборчий округ на Донеччині отримав 81,4 мільйона гривень державні субвенції. Цей округ у Верховній Раді представляє Максим Єфімов (група “Довіра”).

Понад 24 мільйони з загальної суми підуть на обладнання спортивних майданчиків та громадських туалетів на території Саду Бернацького.

Також 31 мільйон гривень субвенцій виділили на об'єкти 114 округу (Луганщина), який у Раді представляє Сергій Шахов (група “Довіра”). А 47 виборчий округ отримав 19,7 мільйона гривень, цей округ представляє Юрій Солод (“Опозиційна платформа – За життя”).

Що відомо

  • Масштабна реконструкція парку "Сад Бернацького" триває з 2016 року. За проєктом планують оновити не лише сам парк, але й облаштувати набережну то розчистити річища Торця й річки Друга Біленька тощо.
  • Реконструкція багатоетапна й поділена на "черги" й "пускові комплекси".
  • Всього, за підрахунками на початок 2020 року на ці роботи було виділено і розіграно на тендерах близько 300 мільйонів гривень.
  • Максим Єфімов до 2014 року був членом "Партії Регіонів". У Верховній Раді восьмого скликання був членом фракції "Блок Петра Порошенка". У 2015 році на місцевих виборах балотувався на посаду міського голови, але програв у другому турі. У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець.