В районі Бахмута ЗСУ находяться в "активній обороні" — командир роти Юрій Федоренко

. Українські військові йдуть дорогою, фронт поблизу Бахмута, 16 вересня 2023 року. Фото: Alex Babenko/АР

Російські окупанти намагаються повернути контроль над залізною дорогою біля Кліщіївки та постійно пробують різні сценарії штурмів, комбінують піхоту, залучають різну техніку, але наразі успіху. На Бахмутському напрямку ЗСУ знаходяться в "активній обороні" та наступають на окремих відрізках.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новині" розповів командир роти "Ахілес" Юрій Федоренко.

"Бойові дії не вщухають ні в день, ні в ночі, ідуть активні штурмові дії з боку противника, зокрема в напрямку Кліщіївки, але на поточний момент успіху не мають", — повідомив Юрій Федоренко.

Федоренко додав, що українські військові полюють на російські артилерійські системи та техніку та завдають значних втрат піхоті окупантів. На окремих напрямках ЗСУ наступають.

"РФ намагається застосовувати різну живу силу, мобілізовані, ПВК, контрактники. Десь вони штурмують після артобстрілів, намагаюсь виявляти позиції, потім знов артилерія і знов іде наступна хвиля живої сили. Десь підтримка за рахунок техніки. РФ пробує різні сценарії, але успіху це їм не дає", — розповів Юрій Федоренко.

За словами Ахілеса, російські окупанти намагались повернути контроль над залізною дорогою, але успіху не мали. Українські військові зайняли важливі плацдарми, сама залізниця являється обороною спорудою, з щільним земляним насипом який слугує укриттям в обороні.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram