"Вікна всі вилетіли, телевізор перекинувся". Наслідки обстрілу Костянтинівки зі ствольної артилерії

. Фото: Суспільне Донбас

Вже вдруге російські снаряди влучають у один з будинків, що зазнав пошкоджень від обстрілу Костянтинівки на Донеччині 2 липня. Близько 20:00 армія РФ вдарила по місту зі ствольної артилерії. Дві людини травмовані, пошкоджені п'ять приватних будинків. Що розповідають жителі — репортаж Суспільного.

Один з російських снарядів поцілив у приватне подвір'я: паркан зруйнований, у будинку пошкоджений дах, вилетіли шибки, уламками побило меблі. Власників в момент вибуху вдома не було.

Олександр живе в будинку навпроти. В момент влучання, каже, з дружиною був у дворі. Його будинок також зазнав руйнувань.

"Моя дружина ось тут стояла, а я тут стояв, воду набирав. Паркани постраждали, а ми ні. Ось жодного вікна з цього боку. Два ряди цегли випало. Там дах. Паркани всі", — каже житель Костянтинівки Олександр.

Хвіртку зірвало вибуховою хвилею. Уламками пошкодило і гараж чоловіка.

Пошкоджене вікно у приватному будинку внаслідок обстрілу армії РФ Костянтинівки на Донеччині, 3 липня 2023 рік. Фото: Суспільне Донбас

У будинку іншої місцевої жительки Ганни жодного вцілілого вікна, побитий дах, стіни будинку та техніка. В момент вибуху жінка була вдома.

"Лежала у залі на дивані. Як вдарило. Дивлюся, кров тече по нозі. Думали уламок, повезли мене в травмпункт. Зробили рентген, і уламка немає. Я у ванній зазвичай ховаюся. Але воно так несподівано. Діти взагалі стояли на вулиці", — каже жителька Костянтинівки Ганна.

Будинок жінки вже вдруге потерпає від обстрілів. Прибирати скло та уламки жінці допомагає донька. Каже, будуть ремонтувати власними силами.

"Вікна всі вилетіли, телевізор перекинувся, по стінах теж пошкодження", — каже жінка.

Росіяни обстріляли Костянтинівку зі ствольної артилерії 152 калібру, каже начальник міської військової адміністрації Олексій Рослов. Крім приватних будинків, внаслідок обстрілу пошкоджені лінії електромереж.На місці обстрілу працюють енергетики.

"Було поранено двох цивільних осіб. Одна людина в важкому стані, її направлено до лікарні Краматорська. Інша: стан стабільний, середній, вона в міській лікарні. Було пошкоджено п'ять приватних житлових будинка", — розказав начальник Костянтинівської МВА Олексій Рослов.

За його словами, в Костятинівській громаді лишається приблизно 42 тисячі людей, серед них 1930 дітей.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram