Начальника Краматорської МВА помітили у Ніцці. СБУ проведе перевірку

Доповнено
. Фото: Краматорська МВА/Facebook

Начальник Краматорської МВА Олександр Гончаренко став одним із фігурантів розслідування "Української правди" про посадовців за кордоном під час війни РФ проти України. Як йдеться у розслідуванні "Батальйон Монако-3", Гончаренко помітили 17 березня 2023 року у Ніцці у аеропорті "Кот Д’Азур".

На відео, що, як зазначено, знято 17 березня 2023 року, чоловік, схожий на Олександра Гончаренка разом із ще трьома чоловіками перебуває на території віп-терміналу в аеропорту Ніцци.

Кадр із відео "Української правди"

Автори розслідування звернулись до Олександра Гончаренка із запитанням — чи був він у Ніцці: він спочатку спростував інформацію про свою поїздку до Франції.

"Після того, як ми показали меру Краматорська зображення, на якому він перебуває на території віп-терміналу аеропорту "Кот Д’Азур", він визнав, що поїхавши у відрядження до Словаччини, також літав до Ніцци провідати доньку, яка нещодавно вступила до місцевого університету. Також факт спільного перельоту визнав і депутат Єфімов", — йдеться у матеріалі.

Про співпрацю зі Словаччиною Олександр Гончаренко повідомляв на сторінці у Facebook 31 березня.

На першому фото Олександр Гончаренко разом із народним депутатом Максимом Єфімовим.

Як повідомила Суспільному речниця управління СБУ в Донецькій та Луганській областях Галина Прищепа, про відрядження мера Краматорська до Словчанни СБУ мало інформацію.

"Вся інша інформація викладена в цьому матеріалі буде перевірена найближчим часом", — уточнила Галина Прищепа.

Суспільне звернулось до Олександра Гончаренка за коментарем з цього приводу, на момент публікації він не відповів на дзвінки та повідомлення. Також ми звернулись до пресслужби керівника ОВА за коментарем і готуємо офіційний запит щодо того, чи була здійснена поїздка начальника Краматорської МВА до Ніцци в рамках відрядження до Словаччини.

В січні 2023 року РНБО і Кабмін ухвалили рішення про заборону виїзду чиновників за кордон. Перетинати межі України можна буде виключно зі службовою метою. Президент України Володимир Зеленський підписав указ про заборону. Як пояснювали у Державній прикордонній службі, посадові особи можуть виїжджати за кордон виключно з метою службового відрядження для вирішення питань, які необхідні саме Україні.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram