За один будинок можемо воювати тижнями: розповідь нацгвардійця про бої за Бахмут

. Фото: Національна гвардія України

Боєць нацгвардії з позивним "Москаль" воює на Бахмутському напрямку. Спеціалізується на знищенні логістичних вузлів та артилерійських розрахунків армії РФ. Він розповів, що його підрозділ докладає всіх зусиль, щоб російські військові не почувалися в безпеці навіть у тилу.

"Є таке, що за один будинок в приватному секторі може йти бій приблизно півтора-два тижні", — розповідає військовий.

Так нацгвардієць на псевдо "Москаль" описує бої за Бухмут. За його словами, у місті-фортеці довелось воювати як з "вагнерівцями", так і з мобілізованими росіянами.

Фото: Національна гвардія України

"Вони гинуть десятками, не знаючи, з якою метою вони йдуть на ту позицію, не знаючи, яке є там озброєння та хто їх буде зустрічати. Останні наші бої в Бахмуті були саме зі штатними російськими військовими, які знають, що таке тактика, як правильно наступати, що робити. І насправді з ними воювати досить складно", — зазначив нацгвардієць.

Як розповів "Москаль", його військовий шлях розпочався на Харківщині, займався він також евакуацією поранених.

"Дементіївка. Під час захисту цього населеного пункту мій підрозділ зазнав певних втрат.Основною моєю задачею була евакуація поранених з того місця. За один день я вивіз 17 "трьохсотих"Військовий сленг, трьохсотими називають поранених, двохсотими - вбитих на війні.. На щастя, всі вижили", — розповів він.

Боєць нині — у лавах бригади Нацгвардії "Спартан". Згадує, було й таке, що на Донеччині зустрічали бригади, з якими воювали на Харківщині зустрілися на Донеччині. Та завдання незмінне — деморалізувати та знищити.

"Що стосується Бахмутського напрямку, то ми проводили спостереження. Підбирали місце, де нам зручно зробити засідку. Вибираючи час, коли йде зміна, ми влаштовували засідку. Цим деморалізували їх тому, що вони розуміли, що навіть проводячи зміну, у ніби безпечній зоні для себе вони втрачають своїх бійців — зазначив він.

Читайте також

Склав інструкцію, як швидко будувати бліндажі. Колишній інженер став мінометником і захищає Донеччину

"Проти нас воюють, як книжка пише". Оборонець Бахмута розказав про бої за місто

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram