Евакуація з Бахмуту та навколишніх сіл продовжується: сьогодні вивезли людей з-під Соледара — Ігнатченко

. Дим над Соледаром, Донецька область, Україна, 11 січня 2023 року. AP Photo / Libkos

Наразі є змога вивозити населення з Бахмуту, також з сьогодні вивезли людей із населеного пункту поблизу Соледара. Речниця Донецької ОВА Тетяна Ігнатченко закликала людей евакуюватись з прифронтової лінії, хоча б в межах Донецької області.

"Важка ситуація і Бахмуті й Соледарі. Бахмут протягом кількох місяців марно намагаються захопити окупанти, тому знищують його дощенту. Але з Бахмуту ще є можливість евакуювати цивільне населення. Заклики до евакуації лунають постійно та абсолютну більшість людей звідти вивезли. Але натомість з Соледару вивезти людей неможливо, оскільки бойові дії точаться самому Соледарі", — повідомила Тетяна Ігнатченко.

Читайте також: У Соледарі залишається приблизно пів тисячі цивільних — Кириленко

Ігнатченко додала, що 13 січня волонтери мали змогу евакуювати людей з Парасковіївки, неподалік Соледара. Поблизу села також йдуть безупинні бойові дії, але волонтерам вдалося вивезти до десятка людей.

Тетяна Ігнатченко закликає людей з прифронтової зони виїжджати хоча б у тилові міста Донецької області, такі як Краматорськ, Добропілля, Покровськ та інші.

Що відомо про оборону Соледару

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram