У селищі Виноградне на Донеччині знайдено ще одну братську могилу Маріупольців

. Супутникові знимки села Виноградове у Донецькій області, фото: Схеми

На околиці Маріуполя, у селищі Виноградне знайдено ще одну братську могилу. Про це розповів мер Маріуполя Вадим Бойченко.

"На супутникових знімках Planet від 20 квітня, розмір масового поховання становить 45 на 25 метрів. Тут може бути захоронено не менше 1000 вбитих маріупольців. Таких поховань ми будемо бачити все більше. На жаль, їх територія буде розширюватися. Тому, що рахунок вбитих йде на десятки тисяч", повідомив Вадим Бойченко.

Супутникові знимки села Виноградове у Донецькій області, фото: Схеми. Супутникові знимки села Виноградове у Донецькій області, фото: Схеми

Вадим Бойченок додав, що події у Маріуполі, є найбільшим геноцидом в Європі від часів Голокосту.

За словами Бойченко, не менше 15 тисяч маріупольців похилого віку та з хронічними захворюваннями можуть померти. В заблокованому місті нестача питної води, продовольства та ліків.

Що відомо

  • В Мангуші може бути захоронено від 3 до 9 тисяч маріупольців — Бойченко
  • Україна вимагає термінового гуманітарного коридору з "Азовсталі". Про це повідомила віцепрем'єрка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
  • Уранці 19 квітня представник так званої "народної міліції" самопроголошеної "ДНР" Едуард Басурін заявив про початок штурму комбінату "Азовсталь". Пізніше народний депутат Сергій Тарута на своїй Facebook-сторінці заявив про скидання військами РФ потужної бомби на лікарню в районі "Азовсталі", де, за його інформацією, могли переховуватися до 300 людей. Незадовго до того Служба безпеки України оприлюднила перехоплення розмови російського військового, який стверджував, що їм віддали наказ "рівняти Маріуполь із землею".
  • 20 квітня російські військові не припинили спроби штурму та не дозволили евакуюватись цивільним, які переховуються у підвалах Азовсталі. Про це повідомив у відеозверненні заступник командира полку "Азов" капітан Святослав Паламар, відомий під позивним "Калина".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber