На розвиток садів і теплиць. Чотири агрофірми Дніпропетровщини отримали гранти від держави

Чотири агрофірми Дніпропетровщини отримали гранти на розвиток. Суспільне Дніпро

Цьогоріч чотири агропідприємства Дніпропетровщини отримали гранти від програми "єРобота".

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації (ОВА).

За повідомленням, агропідприємства здобули гранти на розвиток садів і теплиць. Загалом – на 5 млн грн.

"Розмір гранту – до 7 млн грн. Їх можна спрямувати на заробітну плату, саджанці дерев, насіння, добрива, обладнання", – зазначила директорка департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Яна Худенко.

Грантова програма підтримки малого та середнього бізнесу «єРобота» з початку року виплатила 203 млн грн. Загалом їх отримали 53 виробники.

Як отримати грант

Долучитися до програми можуть юридичні особи та ФОП, які займаються сільським господарством. Зробити це можна через "Дію".

Що відомо про урядову програму "єРобота"

З початку 2023 року на Дніпропетровщині відбулось 5 хвиль урядової програми "єРобота". Станом на середину квітня 2023 року 12 фіналістів четвертої хвилі урядової програми із Дніпропетровщини отримали гранти на розвиток бізнесу.

Напрямки підприємництва в яких переможці 4 хвилі реалізуватимуть себе різноманітні — виробництво комбікормів, виготовлення круп, вирощування буряку, роздрібна торгівля харчами, бджільництво, надання консалтингових послуг у сфері фінансів та бухгалтерського обліку, послуги у галузі будівництва та продаж фільтрованої води.

У травні Державний центр зайнятості визначив переможців п’ятої хвилі програми в області. Заяви на неї приймалися з 27 березня по 9 квітня 2023 року. Гранти отримають ще 14 жителів Дніпропетровщини.

Найбільша кількість переможців — з Дніпра, Дніпровського та Кам’янського районів.

Подати заяву в проєкт "єРобота" можна за посиланням.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро