"Просили влаштувати на два місяці". Що відомо про батьків дитини, яку 13 червня підкинули в медзаклад Дніпра

В один з медзакладів Дніпра підкинули шестимісячну дівчинку. Інцидент стався 13 червня.

Про це Суспільному повідомив генеральний директор медзакладу Сергій.

За його словами, дівчинка повністю здорова.

"Сім кілограмів ваги, 61 сантиметр зросту. І, на жаль, з записками (її — ред.) залишили. Ми сьогодні з соціальними службами вирішимо, що буде далі. Хочемо, щоб вона попала в гарні руки", — каже він.

Представники медзакладу кажуть, що такий інцидент у лікарні стався вперше. Ймовірно, це пов'язано з тим, що медична установа має пологове відділення, яке б на думку тих, хто залишив немовля, могло б забезпечити належне піклування.

Що відомо про батьків дівчинки

За даними начальниці управління служби в справах дітей Лівобережної адміністрації Олени Мушинської, дитину залишила сімейна пара, яку виселили з квартири за борги.

"Ми домовилися з директоркою соціального центру, що ми туди привеземо матір і дитиною. Їх вже влаштували в цей центр, там її зустріли доброзичливо оточили турботою увагою", — розповіла жінка.

За словами Олени Мушинської, батьки не хотіли кидати дитину.

"В записці вони написали, що дитину просять влаштувати на два місяці, поки вони зароблять якісь гроші і знову орендують квартиру. Батько учора сказав, що він влаштувався на роботу", — каже вона.

Посадовиця зазначає, що у батьків дитини немає залежностей. Родина опинилася на вулиці через борги.

"Він у власника орендованої квартири брав кошти на розвиток бізнесу і бізнесу в нього не склався і він йому заборгував дуже велику суму грошей. Тому власник житла попросив їх звільнити житло", — зазначила Олена Мушинська.

Також вона повідомила, що матір з дитиною перебуватимуть у соціальному центрі, доки не зможуть заробити кошти, аби винайняти житло.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро